Ezzel a keverékkel készítsen finom csokoládé krémet, amelyet töltelésként és díszítésként is lehet használni torták és sütemények díszítéséhez. Apró, sima krém. A krém elkészítéséhez adjon hozzá 300 ml vizet, és alaposan keverje el. Ezzel tölthető cukordarák, tekercsek, torták, sütemények vagy muffinok és cupcake-ek. A termék gluténmentes, búlmentes.
Díszítő krém tortákhoz és cupcakes-hez csokoládé ízesítéssel. A Kelma krémje azonnal kész – egyszerű az előállítása, szilárdan tartja az alakját, és kiváló íze van.
Gluténmentes keverék barna színű krémhez, csokoládé ízzel. A keveréket 1:1 arányban vízzel hígítsa fel, és keverje közepes fordulatszámon kábé 2–3 percig. A keverék besűrűsödik, és a krém szilárd marad. A víz helyett felhasználható tej, a keverék ezután is még selymesebb lesz. Krémmel díszíthet tortákat és cupcakes-okat, még bonyolultabb formájú tűzők használatával is (mostanában olyan népszerű orosz tipustűkkel, különféle virágok formájában), ezekkel a krémekkel igazán jól működik, és hosszú ideig tartják az alakjukat. A krém tehát nem kell, hogy legyen díszítve, például 2 nappal előre is elkészíthető. A krém a tetején érdes legyen érintésre, és a belseje továbbra is finom legyen. A krémhez reszelt csokoládét vagy kókuszdiót adhat, így további változatokat kap. A krém édes és valóban csokoládés ízű. 300 g-os csomagolásban gluténmentes keverék, amely egy tortához megfelelő méretben, vagy hozzávetőlegesen 24 cupcake-hez elegendő.
A csomag a következőket tartalmazza: 300 g
Cukor, glükózszirup, teljesen hidrogénezett növényi olaj (pálmaolaj), módosított keményítő, kakaópor, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei, zsírsavak mono- és digliceridjeinek ecetsavészterei), tejfehérje, stabilizátorok (kálium-foszfát, xantángumi), csomósodásgátló (szilícium-dioxid).
| Allergének | diófélék |
| Energiaérték kJ | 2021 kj |
| Energiaérték kcal | 483 kcal |
| Zsírok | 17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 16 g |
| Szénhidrátok | 74 g |
| - ebből cukrok | 48 g |
| Fehérje | 3,3 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,11 g |
Spanyolország
| Kategóriák: | Torta- és süteménytöltelékek |
| Muffin- és cupcake-krém | |
| Gyártó | Kelmy |
| EAN | 8436040456774 |
| Termékszám | 1700042 |